ÖdevDefterim.Com Ödev Kapakları Takdir Teşekkür Hesabı Online Test Çöz Video Ders İzle Öğretmenler Odası İletişim

Yarın için okullara kar tatili ilan eden iller

Türkiye genelinde olumsuz hava koşulları etkili olmaya başladı. Yoğun kar yağışının olduğu bölgelerle birlikte aşırı yağmurlar da hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Hava koşullarının ağırlaşması ile birlikte eğitim öğretimde de aksamalar olmaya başladı.

Türkiye genelinde olumsuz hava koşulları etkili olmaya başladı. Yoğun kar yağışının olduğu bölgelerle birlikte aşırı yağmurlar da hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Hava koşullarının ağırlaşması ile birlikte eğitim öğretimde de aksamalar olmaya başladı. Bugün Adana'nın bazı bölgelerinde okulların tatil edildiği, aşırı yağmur yağışının eğitime engel olduğu bildirilmişti. Bu kararın ardından Adana dahil iki il yarın için olumsuz hava koşulları nedeni ile çeşitli ilçelerde okulların tatil edildiğini duyurdu. İşte kar tatili ve yağmur tatili veren iller ve ilgili haberin detayları:
Adana'nın merkez Çukurova, Seyhan, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerindeki tüm okullarda eğitime, kentte etkili olan sağanak nedeniyle yarın ara verildi
Adana'da okullar şiddetli yağmur nedeniyle yarın da tatil edildi.
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, yaptığı açıklamada, Meteoroloji tarafından il genelinde 23 Aralık 2019'dan itibaren süren olumsuz hava koşulu ve yağışların etkisinin devam edeceği bildirildiğinden merkez ilçeler Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam'da 25 Aralık 2019 Çarşamba günü eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verildiğini bildirdi. Vali Demirtaş, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli, engelli, hamile ve kronik hastalığı olan personellerin aynı tarihlerde izinli sayılacaklarını kaydetti.
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle yarın eğitime ara verildi.
Elektrik kesintisinin yaşandığı ilçede enerji verilmesi için çalışmalar devam ediyor.

--- İlginizi Çekebilir ---

MEB Eğitim Kurumları Yöneticiliği (müdür, müdür yardımcısı) başvuru ve sınav tarihleri ÖSYM tarafından açıklandı

Bakan Ziya Selçuk'tan Kasım ara tatili açıklaması

Aralık ayı ek ders ücretleri hesaplara yatmaya başladı

En Çok İndirilenler
En Çok İzlenenler
Site Hakkında Yorumlar
160
Karakter kaldı.
Yorumlayan: Atakan
Tarih: 2019-10-07
Çok renkli bir sayfa. Kapaklar çok yararlı olacak
Ödevdefterim.Com
Öğretmenlerin ve Öğrencilerin Yeni Adresi
Günün Sözü
Hiç solmayacak bir ağaç tanıdım: Kitap
Herrick