ÖdevDefterim.Com Ödev Kapakları Takdir Teşekkür Hesabı Online Test Çöz Video Ders İzle Öğretmenler Odası İletişim

Öğretmenlere 3100 TL rekor promosyon anlaşması

Öğretmenlere 3100 TL promosyon ödenmesi konusunda anlaşma yapıldı. Tüm çalışanlar gibi öğretmenler de maaşları karşılığında promosyon olarak, yapılan anlaşmaya göre yıllık, iki ya da üç yıllık anlaşmalarla belli miktarda ücret alıyor.

Öğretmenlere 3100 TL promosyon ödenmesi konusunda anlaşma yapıldı. Tüm çalışanlar gibi öğretmenler de maaşları karşılığında promosyon olarak, yapılan anlaşmaya göre yıllık, iki ya da üç yıllık anlaşmalarla belli miktarda ücret alıyor. Ancak zaman zaman yapılan düşük ücretli anlaşmalar hayal kırıklığı yaratırken, bazen rekor anlaşmalara da imza atılabiliyor. Erzurum'un Yakutiye ilçesinde böyle rekor bir anlaşma ile öğretmenlere 3104 TL promosyon ödenmesi yönünde anlaşma yapıldı. İşte detaylar:
Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, banka maaş promosyonunda Türkiye rekoru kırdı. Ziraat Bankası ile yapılan 3 yıllık anlaşma kapsamında çalışanlara tek seferde 3 bin 104 lira tutarında promosyon ödemesi yapılacak.
Söz konusu anlaşma, çalışanlar lehine bugüne kadar gerçekleştirilmiş en kazançlı anlaşma olurken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Eğitim Bir-Sen ise, Türkiye rekorunu Erzurum'da kırmış olmanın haklı gururunu yaşıyor.
Ziraat Bankası Cumhuriyet Şubesi ile imza altına aldıkları banka promosyon anlaşmasının tüm çalışanlara hayırlı uğurlu olmasını dileyen yetkililer, "3 yıllığına yaptığımız anlaşma gereği çalışanlarımıza tek seferde yapılacak ödeme 3 bin 104 lira olacak. Bu miktarın hem tek seferde ve hem de Türkiye genelinde ödenecek en yüksek rakam olması, çalışanlarımızın lehine bir durum teşkil ediyor ki, bundan biz fevkalade büyük bir mutluluk duyduk" diye konuştu.

Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan öğretmen ve personeller ise, yeni maaş promosyon sözleşmesinin sevincini yaşıyor. Bugüne kadar hiçbir kurumun çalışanlarının bu kadar yüksek bir promosyon ücreti almadığının altını çizen Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, "Bu anlaşmanın sonuçlandırılmasında ve imza altına alınmasında emeği geçen başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere Ziraat Bankası'nın Cumhuriyet Şubesi ve Eğitim Bir-Sen yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz. Böyle bir dönemde ve üstelik de tek seferde 3 bin 104 lira promosyon alacak olmak, bize de ilaç gibi gelecek. Emeği geçenler sağolsun" dediler.

--- İlginizi Çekebilir ---

Merkezi Sınava Yönelik Aralık Ayı Örnek Soruları Yayımlandı

MEB den DYK Kurslarında görev yapan öğretmenlerin nöbet görevi için resmi yazı

Öğretmenlere ara tatilde ek ders ödenmesine ilişkin düzenleme Cumhurbaşkanlığı'na onaya gönderildi

En Çok İndirilenler
En Çok İzlenenler
Site Hakkında Yorumlar
160
Karakter kaldı.
Yorumlayan: Atakan
Tarih: 2019-10-07
Çok renkli bir sayfa. Kapaklar çok yararlı olacak
Ödevdefterim.Com
Öğretmenlerin ve Öğrencilerin Yeni Adresi
Günün Sözü
Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
Bernard Shaw