ÖdevDefterim.Com Ödev Kapakları Takdir Teşekkür Hesabı Online Test Çöz Video Ders İzle Öğretmenler Odası İletişim

Aralık ayı ek ders ücretleri hesaplara yatmaya başladı

Öğretmenlerin ek ders ücretleri hesaplara yatmaya başladı. Yeni yılın gelmesi nedeni ile 2020 yılına hesapların kalmaması için 31 Aralık tarihinden önce yatırılması gereken ücretler öğretmenlerin hesaplarına yatırılıyor.

Öğretmenlerin ek ders ücretleri hesaplara yatmaya başladı. Yeni yılın gelmesi nedeni ile 2020 yılına hesapların kalmaması için 31 Aralık tarihinden önce yatırılması gereken ücretler öğretmenlerin hesaplarına yatırılıyor.
Bu kapsamda çoğu ilde okul yöneticileri watsapp üzerinden öğretmenlerin hesaplarına ücretlerin yattığını bildirmeye başladı.
Mali yılın 31 Aralık tarihi ile bitmesinden dolayı öğretmenlerin ücretleri Aralık ayı bitmeden Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hesaplarına yatırılacak.
Hem kadrolu hem de sözleşmeli bir şekilde çalışan öğretmenlerin Aralık ayında girdikleri ek derslerin ücretleri Aralık ayı bitmeden hesaplarına yatırılacak. Aralık ayının son haftasında yatırılacak olan ek ders ücretlerinin öğretmenleri rahatlatacağı düşünülüyor. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde kadrolu, sözleşmeli ya da ücretli olarak çalışan öğretmenlerin Aralık ayı ek ders ücretleri Aralık ayının son haftasında hesaplara yatırılacak. 2019 yılının bütçesi Aralık ayında kapanıyor. Bundan dolay ek derslere girerek ek ders ücreti hak eden öğretmenlere 21-25 Aralık 2019 tarihleri arasında ödemeler yapılacak. Sisteme göre Ocak ayının ilk haftasında ödenmeliydi ancak yıl bittiği için Aralık ayının son haftasında yatacak. Yazılandan daha az ek ders görevi yapan öğretmenlerin ek ders kesintileri Ocak ayında yapılacak. Ek ders ücretleri maaşın dışında öğretmenlerin ek olarak girdikleri dersler için verilen ücrettir.
Henüz ek ders ücretleri hesaplara yatmayan öğretmenlerin de bir iki gün içerisinde ek ders ücretlerini alması bekleniyor.
 

--- İlginizi Çekebilir ---

Lise öğrencileri için ara tatilde faaliyet programı

Son dakika: İki il daha kar tatili açıkladı, bugün tatil olan iller

Öğretmenlere 3100 TL rekor promosyon anlaşması

En Çok İndirilenler
En Çok İzlenenler
Site Hakkında Yorumlar
160
Karakter kaldı.
Yorumlayan: Atakan
Tarih: 2019-10-07
Çok renkli bir sayfa. Kapaklar çok yararlı olacak
Ödevdefterim.Com
Öğretmenlerin ve Öğrencilerin Yeni Adresi
Günün Sözü
Çok keyifli anınızda kimseye bir şey vaad etmeyin .Çok öfkeli anınızda kimseye yanıt vermeyin
ÇİN ATASÖZÜ